Služby - Lucie Tomanová

Je čas předat online prezentaci do správných rukou. Získáte tak více prostoru na věci, které vás baví.

Tvorba webu

→    Redesign webových stránek

→    Tvorba nového webu

→    Webdesign na míru

→    Odborná analýza stávajícího webu

Navrhnu nové webové stránky nebo předělám stávající. Design tvořím na míru vám i vašim zákazníkům. Záleží mi na tom, abyste se na webu cítili dobře! Podívám se s vámi na obsahovou strategii a poradím, co by nemělo na webu chybět.

Každá práce je unikátní. Pro konkrétní cenovou kalkulaci mě kontaktujte.

Web – odborná analýza a posouzení

Máte web, ale online prezentace vám nepřináší žádné návštěvníky.

Vytvořím odborné posouzení webové prezentace, kde zhodnotím stávající web a poskytnu rady a tipy na zlepšení. Výstupem je PDF dokument, kde je vše dopodrobna popsané včetně doporučení na pluginy a další nástroje.

Sociální sítě

→    Analýza stávající prezentace & poznání klienta

→    Vytvoření obsahové strategie

→    Vytvoření publikačního plánu

→    Správa profilu & community management

→    Reporting 

Nevíte, co pořád na ty sociální sítě sdílet, jak si nastavit cíle a jak je využívat naplno? Předejte mi správu vašich profilů a tohle již nebudete muset řešit. Specializuji se na Facebook a Instagram.

Sociální sítě – konzultace

Sítě si chcete spravovat sami, ale nevíte jak na to. Přemýšlíte nad tím, co pořád sdílet, jak často, jak dát příspěvkům jednotnou formu a jaký zvolit tón komunikace.

Pokud potřebujete ukázat směr a hledáte odpovědi na otázky ohledně prezentace na sociálních sítích, domluvte si konzultaci.

Nejčastější dotazy o tvorbě webu

Jak probíhá spolupráce při tvorbě webu?

Vše začne společným hovorem, kde se poznáme a představíme si cíle projektu. Následně obdržíte dotazník, kde se ptám na doplňující otázky. Na základě odpovědí vytvořím nezávaznou cenovou nabídku. Po zaplacení zálohy vytvořím moodboard, kde bude shrnut styl, grafika apod. Během práce dochází k průběžnému schvalování a upravování. Před odevzdáním projde web testováním.

Proč bychom si měli vybrat právě Lucii pro tvorbu webu? 

Na web se koukám i z marketingového hlediska. Obsah je také důležitý a rozhodně není vše jen o designu. Pobavím se s vámi o obsahové a marketingové strategii, které jsou základem kvalitní webové prezentace.

Co vše je potřeba připravit dopředu?

Prvním krokem je rozmyšlení domény. Dále je potřeba dát dohromady fotografie, případně texty (příprava textů se dá delegovat copywriterovi). Pokud nemáte představu o designu, barvách nebo nemáte vytvořený brand manuál, ráda vás nasměruji.

Budu si moct web upravovat sám/sama?

Ano, možnost úprav bez znalosti kódování nebo programování je pro mě při tvorbě velmi zásadní. I když se nebudete chtít web spravovat sami, bude vytvořen tak, aby se s ním naučil kdokoliv zacházet. 

Jak dlouho trvá tvorba webu?

Termín dodání je většinou 3-6 týdnů. Záleží na rozsahu webu, pružnosti ve vzájemné komunikaci a době dodání podkladů pro tvorbu. 

Je vyžadována záloha dopředu?

Ano, záloha je ve výši 20 % z celkové částky a je vyplácena vždy dopředu.

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište mi a spolu to vymyslíme.