Služby - Lucie Tomanová

Je čas předat online prezentaci do správných rukou. Získáte tak více prostoru na věci, které vás baví.

Tvorba webu

→    Redesign webových stránek

→    Tvorba nového webu

→    Webdesign na míru

→    Odborná analýza stávajícího webu

Navrhnu nové webové stránky nebo předělám stávající. Design tvořím na míru vám i vašim zákazníkům. Záleží mi na tom, abyste se na webu cítili dobře! Podívám se s vámi na obsahovou strategii a poradím, co by nemělo na webu chybět.

Každá práce je unikátní. Pro konkrétní cenovou kalkulaci mě kontaktujte.

Web – odborná analýza a posouzení

Máte web, ale online prezentace vám nepřináší žádné návštěvníky.

Vytvořím odborné posouzení webové prezentace, kde zhodnotím stávající web a poskytnu rady a tipy na zlepšení. Výstupem je PDF dokument, kde je vše dopodrobna popsané včetně doporučení na pluginy a další nástroje.

Nejčastější dotazy o tvorbě webu

Jak probíhá spolupráce při tvorbě webu?

Vše začne společným hovorem, kde se poznáme a představíme si cíle projektu. Následně obdržíte dotazník, kde se ptám na doplňující otázky. Na základě odpovědí vytvořím nezávaznou cenovou nabídku.

Po zaplacení zálohy vytvořím moodboard, kde bude shrnutí stylu, grafika, struktura webu, všechny kroky tvorby apod. Během práce dochází k průběžnému schvalování a upravování. Před odevzdáním projde web testováním.

Proč bychom si měli vybrat právě Lucii pro tvorbu webu? 

Jsem organizovaný člověk, který rád dodržuje deadliny. Baví mě tvořit jedinečný design. Chci, aby váš web byl přesně podle vašich představ, proto poskytuji neomezený počet úprav. Pobavím se s vámi o obsahové a marketingové strategii, které jsou základem kvalitní webové prezentace.

Co vše je potřeba připravit dopředu?

Prvním krokem je registrace domény a webhostingu. Dále je potřeba dát dohromady podklady pro tvorbu webu v podobě fotografií, obrázků a textů (příprava textů se dá delegovat copywriterovi). Pokud nemáte představu o designu, barvách nebo nemáte vytvořený brand, společně to vymyslíme.

V případě zájmu vás propojím s brandařkou, která vám vytvoří logo a celý brand manuál. 

Budu si moct web upravovat sám/sama?

Ano, možnost úprav bez znalosti kódování nebo programování je pro mě při tvorbě velmi zásadní. I když si nebudete chtít web spravovat sami, bude vytvořen tak, aby se s ním naučil kdokoliv jednoduše pracovat. V rámci spolupráce poskytuji video návody, kde vás učím s webem pracovat a pravidelně se o něj starat.

Jak dlouho trvá tvorba webu?

Termín dodání je většinou 4-6 týdnů. Záleží na rozsahu webu, pružnosti ve vzájemné komunikaci a době dodání podkladů pro tvorbu. 

Je vyžadována záloha dopředu?

Ano, záloha je ve výši 30 % z celkové částky a je vyplácena vždy dopředu. Bez proplacení zálohy není možné na webu začít pracovat. 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište mi a spolu to vymyslíme.