Reference - Lucie Tomanová

Klienti o mně řekli …

Výborná spolupráce! Lucii jsem oslovila s požadavkem na vytvoření nových webových stránek. Dokázala plnit přání ve změně jak technické, tak vizuální, vycházela maximálně vstříc mým požadavkům a odvedla velmi kvalitní práci v dohodnutém termínu. Lucie je vstřícná, ochotná a komunikace s ní je velmi příjemná. Je profesionálka každým coulem. Děkuji za dosavadní spolupráci a přeji hodně úspěchů!

– Ing. Šárka Tinková, online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě

Rád bych zde doporučil Lucii Nohynkovou, u které jsem poptal úpravu webových stránek našeho společenství. Musím především vyzdvihnout rychlé komunikační schopnosti a jednání, které bylo příjemné a podané pro mne, jako pro laika, kde mi bylo vše srozumitelně vysvětleno a náš web tak díky tomu mohl být upraven a vybaven současnými standardy. Především jsem přinášel své návrhy, jak web upravit a jaké widgety či pluginy použít a Lucie vše řádně koordinovala a o každém postupu mne informovala a celý proces se tak velmi urychlil. Mám z nové podoby webu opravdu radost.

– Marek Ouředník, místopředseda výboru SV

Lucie mi pomohla nastavit responzivitu jednoho z mých webů pro mobilní zařízení. Spolupráce byla perfektní a ještě rychlejší, než jsme se domluvily. Vše mi laicky vysvětlila a trpělivě odpovídala i na všechny mé otázky. Určitě ji v budoucnu znovu oslovím.

– Lucie Doležalová, virtuální asistentka

Znáte ty pohádky o kovářových kobylách? Nebo ztrácíte trošku odstup od toho, jakým způsobem se prezentujete? Mám ráda pohádky, ze kterých se člověk poučí. A proto ráda spolupracuju s dalšími profesionály a opouštím model, že všechno bych měla umět já sama. I když klientům člověk dovede s odstupem poradit, na sebe míváme většinou tak trochu slepou skvrnu. Já jsem potřebovala pomoct vytvořit mainpage pro jeden svůj projekt. A Lucie se toho zhostila s profesionalitou a ctí. Bývám náročná klientka. Ladím detaily. Moji klienti to mají rádi, ale ne každý, s kým se profesně setkám, je z toho nadšený. Lucie se mnou pracovala tak dlouho, dokud jsme to nedotáhly do podoby, se kterou jsem byla spokojená. Navíc, sestavování stránky v pagebuilderu pro mě byla taky poměrně nová zkušenost, kterou budu moct zase já zprostředkovat svým klientům. Takže spolupráce s Lucií pro mě byla vlastně taková zajímavá investice. A její vhledy mi pomohly se podívat zase z jiného úhlu na strukturu menu a na to, jak pracuju s informacemi na webu na celém webu. Děkuju za milý a laskavý přístup, věcnou profesionalitu i trpělivost. A taky nápady. Tvoření je vždycky krásné, když to není rutina, ale skutečně se tomu věnuje energie a péče. Tak, a teď už víte, proč jsem s Lucií ráda spolupracovala já. A vy si můžete najít zase ty svoje důvody, proč jste si ji vybrali vy. Já ji ráda doporučím.

– Kristýna Maková, copyeditorka a konzultantka webového obsahu

Využila jsem doporučení na Lucku v době, když jsem řešila aktualizaci webu. Za to doporučení a okamžik toho rozhodnutí spolupracovat s Luckou jsem moc vděčná. Slečna Lucka na základě prvotního dotazníku a pár prvotních telefonátů okamžitě správně pochopila moje potřeby, nacítila energii a i moje přání a vize. Připravila během krátkého času prvotní návrh, se kterým jsem hned souhlasila. Prakticky to byl dobrý základní kámen, na který se pak už jen stavěla finální podoba. Celkově spolupráce s Luckou byla ve velké pohodě, přizpůsobila se mým časovým možnostem, dodržela všechny termíny a dala mi i určitá doporučení a i směřování. A hlavně má Lucka hrozně klidný, milý a srozumitelný projev. Moc doporučuji.

– Romana Zina Massy,majitelka studia enije

Najdete mě také na portále navolnenoze.cz