O mně - Lucie Nohynková
Lucie Nohynková

CESTOVATELKA 

WEBY & SOCIÁLNÍ SÍTĚ 

Ahoj, jmenuji se Lucie.

Žila jsem v několika různých zemí světa. Během této doby jsem si uvědomila, že je důležité dělat v životě to, co nás baví a naplňuje. Pracovní stáž v Barceloně mi pomohla najít ten správný směr. Pronikla jsme do tvorby webů. S vytvořením první webové stránky přišla touha zkoušet víc a vzdělávat se v daném oboru. Vzbudila ve mě zájem o technický pokrok a fungování v online světě. Později jsem objevila spojitost s prezentací na sociálních sítích. 

Znáte ten pocit, když je práce Vaším koníčkem? Já ano. 

Kreativita vyžaduje odvahu

Přišla jsem na to, že ke svému životu potřebuji činnosti, při kterých se mohu kreativně vyřádit. Jsem neuvěřitelně vděčná, že jsem tohle našla ve své práci. Baví mě tvořit weby na míru nebo poutavé feedy na sociální sítě, které jsou jedinečné designem a grafickými prvky. Záleží mi na výsledku a na tom, aby každá práce byla originál. 

Chci originální web nebo sladěný feed
7
Co o mě možná ještě nevíte…

Mimo práce pro klienty se věnuji několika neziskovým projektům, které mi pomáhají jak s osobním, tak i profesním rozvojem. Díky těmto aktivitám poznávám inspirující lidi, od kterých čerpám energii a motivaci pro další tvorbu.

01

Regionální ambasadorka projektu #HolkyzMarketingu (oblast Mladá Boleslav).

02

Správa webu a reklamních kampaní pro nízkoprahovou dílnu Metráž.

03

Redesign a správa webu pro projekt Holubí Pošta.

04

Jsem spoluzakladatelka finačně vzdělávacího podcastu Finedu.